MİRAY İLE B1A4 GÜNLÜĞÜNE HOŞGELDİNİZ. BİZİ DESTEKLEYİN BANALAR :D

Wellcome to B1A4's Logbook With Miray

Wednesday, June 19, 2013

B1A4, Ağustos'ta İkinci Solo Konserini Verecek! /// 19 Haziran 20132012'nin Aralık ayında ilk başarılı solo konserlerini verdikten sonra B1A4, Ağustos'ta ikinci solo konserini vermek için hazırlanıyor.

WM Entertainment'in açıklamasına göre; grup, 'AMAZİNG STORE' adıyla ikinci solo konserini Uniqlo AX'de 7-11 Ağustos tarihlerinde verecek. Ve konserin konsepti oyuncaklarla dekore edilmiş yepyeni bir konsept olacak.

B1A4, konser için her bir şarkıyı yeniden düzenleyecek ve band grup olarak performans göstererek yeni bir müzik tarzı gösterecek.

Konserin biletleri 27 Temmuz 2013'te Kore saatiyle 8PM'den itibaren satışa sunulacak.


Bu arada B1A4, 'What's Happening' promosyonlarına Baro ayak bileğinden sakatlandığı için ara verdi. Ve 'Starlit Songs' ile geri dönüş yapmayı planlıyor.
Kaynak: dkpopnews
EDİT: allkpop'ta B1A4'ün hem çalıp hem söylemeyeceği sadece şarkıları çalan bir grubun kendilerine eşlik edeceği yazıyor ve büyük ihtimalle allkpop'un ki doğrudur :(


2 comments:

  1. Ow habere bak yav:D:D Teşekkürler azumi:D

    ReplyDelete
  2. Bir şey değil ne demek :D

    Yanlız haber de değişiklik var, farklı çeviriler var ve hangisi tam olarak doğru bilemiyorum :(

    ReplyDelete

Hoş geldin Banam :) Yorum bırakırsan bizide sevindirmiş olursun. Ama yorumlarda 'aşkım, hayatımın anlamı, oppaamm ' tarzı kelimeler veya bu manaya çıkacak sulu cümleler kurmayınız :D Tekrar teşekkürler