MİRAY İLE B1A4 GÜNLÜĞÜNE HOŞGELDİNİZ. BİZİ DESTEKLEYİN BANALAR :D

Wellcome to B1A4's Logbook With Miray

Monday, February 10, 2014

B1A4'un Lideri Jinyoung, Şarkıcılıkda Olduğu Gibi Oyunculukta Da Başarılı! /// 8 Şubat 2014  Jinyoung şarkıcılıkta da oyunculukta da başarılı olan idoller arasında yer alıyor.

  B1A4 son zamanlarda ikinci full albümlerinden 'lonely' adlı şarkısıyla 3 büyük müzik programında da 1. oldu ve Jinyoung, Miss Granny'deki çekici karakteriyle bir çok izleyiciyi etkiledi.

  Aynı zamanda Miss Granny'nin bitiş müziğini yazarak şarkıcı-söz yazarı olarak yeteneğini gösterdi.  Filmin yönetmeni Hwang Dong Hyuk, "Başından beri oyunculuk konusunda çok ciddi bir tutumu vardı. Film setindeki tutkulu oyuncluğunu görünce gerçekte bir idol mü yoksa oyuncu mu olduğunu söylemek zorlaşıyordu." diyerek Jinyoung'un oyunculuğu hakkında yorum yaptı.

  Jin young ise şunları söyledi. "Na Moon-He, PArk In Hwan gibi kıdemliler ile birlikte oyunculuk yaparken çok şey öğrendim. Bu projenin bir parçası olduğum için çok mutluyum."
   Kaynak: mwave


No comments:

Post a Comment

Hoş geldin Banam :) Yorum bırakırsan bizide sevindirmiş olursun. Ama yorumlarda 'aşkım, hayatımın anlamı, oppaamm ' tarzı kelimeler veya bu manaya çıkacak sulu cümleler kurmayınız :D Tekrar teşekkürler