MİRAY İLE B1A4 GÜNLÜĞÜNE HOŞGELDİNİZ. BİZİ DESTEKLEYİN BANALAR :D

Wellcome to B1A4's Logbook With Miray

Thursday, January 23, 2014

B1A4'un 3. Solo Konserinin Biletleri bir Günde Tükendi /// 27 Aralık 2013B1A4, konser biletlerinin 24 saatten daha kısa sürede tükenmesiyle bir kez daha popülerliğini kanıtladı.

B1A4'ün 3. solo konserleri 'The Class' 15-16 Şubat'ta düzenlenecek. Grubun diğer iki konserinde olduğu gibi bu konseri biletleri de tamamen satıldı. Biletler 26 Aralık'ta 8pm'de satışa çıkarıldı ve bir gün olmadan tüm biletler satıldı.

WM Entertainment, "Hayranların tüm konserlere göstermiş olduğu ilgi ve destekleri için teşekkür ederiz. Daha gelişmiş ve olgunlaşmış bir B1A4 görmek için bekleyin." diyerek hayranlara konserle ilgili ipuçları verdi.

Grup 3 yıl önce çıkışını yapmış ve debutlarından 500 gün sonra ilk solo konserlerini vermişti.

'The Class' 15-16 Şubat'ta SK Olympic Handball Stadyum'unda düzenlenecek.                                                                                               Kaynak: allkpop


No comments:

Post a Comment

Hoş geldin Banam :) Yorum bırakırsan bizide sevindirmiş olursun. Ama yorumlarda 'aşkım, hayatımın anlamı, oppaamm ' tarzı kelimeler veya bu manaya çıkacak sulu cümleler kurmayınız :D Tekrar teşekkürler